Dikson Luxury Caviar Maska 500 ml
Dikson Luxury Caviar Maska 500 ml
Dikson Luxury Caviar Maska 500 ml

Dikson Luxury Caviar Maska 500 ml

Dikson
24005904
67,61 zł
Brutto

Dikson Luxury Caviar

Maska regenerująca do włosów z COMPLEXE CAVIAR ™, oligopeptydami i wyciągiem z algi morszczyn pęcherzykowaty, o specjalnie opracowanej formule, zdolnej przywrócić zdrową strukturę i wygląd włosom farbowanym lub po innych zabiegach, czy też zniszczonym zabiegami z użyciem substancji chemicznych.

Opis

Dikson Luxury Caviar

Maska regenerująca do włosów z COMPLEXE CAVIAR ™, oligopeptydami i wyciągiem z algi morszczyn pęcherzykowaty, o specjalnie opracowanej formule, zdolnej przywrócić zdrową strukturę i wygląd włosom farbowanym lub po innych zabiegach, czy też zniszczonym zabiegami z użyciem substancji chemicznych. Dzięki skoncentrowanej formule i synergicznemu działaniu substancji aktywnych, w które maska jest bogata- jej zastosowanie sprawia, że włosy są zregenerowane, odżywione i odzyskują witalność i naturalne piękno.

Rezultaty są widoczne już po pierwszej aplikacji, a z każdą kolejną stają się bardziej zauważalne, szczególnie jeśli stosuje się ją w połączeniu z innymi produktami z linii Dikson Luxury Caviar.

Sposób użycia: nałożyć 15-30 ml (w zależności od długości) na wilgotne włosy, zaraz po umyciu. Nanieść równomiernie, wmasować we włosy od nasady po końcówki, następnie rozczesać we wszystkich kierunkach. Pozostawić na 10 minut -  najlepiej pod źródłem ciepła (czepek + suszarka / klimazon), a następnie dokładnie spłukać.

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.

W celu zoptymalizowania rezultatów zaleca się stosowanie cyklu: 2 aplikacje na 3 tygodnie.

Przed przystąpieniem do suszenia, rozpylić na włosy Serum Dwufazowe Dikson Luxury Caviar, uprzednio dobrze wstrząśnięte.

Pojemność: 500 ml

Otrzymasz 1,35 zł w nagrodę przy zakupie min. 1 produktów.. Nagrodę można wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień lub konwersję na kod kuponu.
Zamknąć

Szczegóły produktu

29 Przedmioty

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.