Dikson Luxury Caviar Bi-Phase Serum...
Dikson Luxury Caviar Bi-Phase Serum...
Dikson Luxury Caviar Bi-Phase Serum...

Dikson Luxury Caviar Bi-Phase Serum 100 ml

Dikson
24005905
71,59 zł
Brutto

Dikson Luxury Caviar

Serum dwufazowe regenerujące do włosów z COMPLEXE CAVIAR ™, oligopeptydami i wyciągiem z algi morszczyn pęcherzykowaty.Opis

Produkt do użycia bez spłukiwania.

Serum niewyczuwalne na włosach jest produktem, który łączy delikatność bardzo lekkiego kremu i emulsji bogatej w składniki aktywne jak COMPLEXE CAVIAR ™, oligopeptydy i wyciąg z algi morszczyn pęcherzykowaty- których działanie reguluje i przywraca włosom natychmiast zdrowy wygląd, odbudowę i piękno. Mgiełka produktu, równomiernie rozprowadzonego dzięki mikro rozproszeniu, zostaje natychmiast wchłonięta nadając włosom jedwabistości, miękkości i blasku. Należy stosować jako końcowy element zabiegu pielęgnacyjnego Dikson Luxury Caviar w salonie lub w domu po użyciu Odżywki Dikson Luxury Caviar, co w widoczny sposób przedłuża uzyskany efekt.

Sposób użycia: przed przystąpieniem do suszenia, spryskać równomiernie Serum Dwufazowe Dikson Luxury Caviar na włosy- w zależności od ich długości od 5 do 10 rozpyleń, po uprzednim wstrząśnięciu.

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.

Pojemność: 100 mlOtrzymasz 1,43 zł w nagrodę przy zakupie min. 1 produktów.. Nagrodę można wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień lub konwersję na kod kuponu.
Zamknąć

Szczegóły produktu

78 Przedmioty

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.