Dikson Argabeta Botol Up ampułki 8x8ml
Dikson Argabeta Botol Up ampułki 8x8ml
Dikson Argabeta Botol Up ampułki 8x8ml
Dikson Argabeta Botol Up ampułki 8x8ml
Dikson Argabeta Botol Up ampułki 8x8ml
Dikson Argabeta Botol Up ampułki 8x8ml

Dikson Argabeta Botol Up ampułki 8x8ml

Dikson
24006452
101,84 zł
Brutto

Wypełniająca kuracja do włosów bezwładnych, pozbawionych objętości.

Opis

Wypełniająca kuracja do włosów bezwładnych, pozbawionych objętości.

Raz lub dwa razy w tygodniu uzupełnij codzienną kurację aplikując fiolkę. Jej efekty widać już od pierwszych aplikacji. Struktura włosa staje się pełniejsza; kruche i cienkie włosy odzyskują masę, objętość i połysk, dzięki specyficznemu działaniu kwasu hialuronowego i Ekstraktu z Roślinnych Komórek Macierzystych. Może być stosowany na całej długości lub tylko na samych końcach, jeśli są szczególnie zniszczone.

Sposób użycia: przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Nałóż na wilgotne włosy i równomiernie rozprowadź na całej długości i końcówki, uważając, aby nie pozostawiać nadmiaru na włosach. Na włosy średnio krótkie użyj 3 ml produktu; do 8 ml na długie włosy. Nie spłukuj i kontynuuj suszenie. Po aplikacji wysusz włosy jak zwykle. Od razu zobaczysz pierwsze efekty!

W zależności od tego, jak słabe i pozbawione objętości są Twoje włosy, stosuj ARGABETĘ BOTOL-UP co najmniej 2 lub 3 razy w tygodniu.

ZABIEG BOTOL-UP ZOSTAŁ STRWORZONY NA PODSTAWIE FORMUŁY 

-NA KERATYNIE ROŚLINNEJ 

-KOLAGENU 

-KWASU HIALURONOWEGO 

-EKSTRAKTU Z ROŚLINNYCH KOMÓREK MACIERZYSTYCH 

Kolagen: cząsteczki kolagenu mają korzystne właściwości nawilżające i działają naprawczo na włókno włosa, zatrzymując wilgoć wewnątrz włosa i zapobiegając jego wysychaniu. Ale to nie wszystko: kolagen pomaga również zwiększyć średnicę włosów, czyniąc je wyraźnie pełniejszymi i grubszymi. 

 

Kwas hialuronowy: jego właściwości nawilżające sprawiają, że włosy wyglądają na pełne  i  błyszczące. Ta cenna cząsteczka tworzy powłokę ochronną, która zapobiega utracie wody, zwiększa objętość i wzmacnia włosy równoważąc ich nawilżenie. 

Wegetariańska Keratyna: z hydrolizowanego ryżu i białka sojowego. Hydrolizowane proteiny ryżowe utrzymują włosy w stanie nawilżenia, odżywiają je głęboko i zwiększają objętość. Hydrolizowane białko sojowe zapewnia efekt kondycjonujący. Zatrzymuje również wilgoć, chroniąc włosy przed nadmiernym odwodnieniem i negatywnym wpływem czynników środowiskowych. Przyczyniają się również do przywrócenia struktury kruchym włosom, dzięki czemu są mocniejsze i bardziej elastyczne oraz zyskują zdrowy połysk. 

 

Roślinne komórki macierzyste: komórki macierzyste tworzą „tarczę” na skórze głowy, chroniąc ją przed uszkodzeniami spowodowanymi agresją zewnętrzną takie jak promienie UV, zanieczyszczenia i dym. Pobudzają również detoksykację i regenerację komórek. Włosy rosną zdrowiej. 

Dla pełnego efektu wystarczy już od 1 do 3 zabiegów Botol Up w zależności od kondycji włosów. Podczas wykonywania zabiegu dla wzmocnienia efektu zalecane jest użycie ciepła. Efekt kuracji utrzymuje się od 3 tygodni do 2 miesięcy. Dla przedłużenia efektu należy stosować szampon i odżywkę w domu.

Otrzymasz 2,04 zł w nagrodę przy zakupie min. 1 produktów.. Nagrodę można wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień lub konwersję na kod kuponu.
Zamknąć

Szczegóły produktu

47 Przedmioty

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.