Dikson Dikso Perm 300 ml -...
Dikson Dikso Perm 300 ml -...

Dikson Dikso Perm 300 ml - uniwersalny płyn ondulacyjny

Dikson
20096041
63,63 zł
Brutto

Wolny od amoniaku, bez kwasu tioglikolowego, uniwersalny płyn stworzony w celu nadania włosom naturalnego ruchu, pełnych i elastycznych loków, miękkości oraz objętości na wszystkich typach włosów przy całkowitym poszanowaniu włókna włosa.Opis

Bez amoniaku, bez kwasu tioglikolowego, uniwersalny płyn ondulacyjny opracowany w celu nadania naturalnej zwiewności włosów, pełnych i elastycznych loków oraz miękkiej objętości na wszystkich rodzajach włosów (naturalne, po koloryzacji oraz innych zabiegach), z całkowitym poszanowaniem dla włókna włosa.

SPOSÓB UŻYCIA: Po umyciu szamponem nawiń na wałki wysuszone ręcznikiem włosy i nałóż płyn ondulacyjny. Pozostaw na 3 - 5 do 25 minut, w zależności od rodzaju włosów, sprawdzając

pasemka podczas aplikacji. Po upływie wymaganego czasu działania preparatu, spłucz obficie.

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.

TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO

Otrzymasz 1,27 zł w nagrodę przy zakupie min. 1 produktów.. Nagrodę można wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień lub konwersję na kod kuponu.
Zamknąć

Szczegóły produktu

16 Przedmioty

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.