Dikson Argabeta Repair vegKeratin...
Dikson Argabeta Repair vegKeratin...

Dikson Argabeta Repair vegKeratin Szampon 1000 ml - Szampon regenerujący do włosów zniszczonych i po koloryzacji

Dikson
24006325
82,70 zł
Brutto

Szampon regenerujący do włosów zniszczonych i po koloryzacjiOpis

Szampon regenerujący do włosów zniszczonych.

Korzyści wynikające ze stosowania produktu:

Produkt z dodatkiem hydrolizowanych protein ryżu i soi (keratyna roślinna) jest idealny do włosów osłabionych i zniszczonych zabiegami z użyciem substancji chemicznych lub na skutek uszkodzeń mechanicznych. Substancje aktywne, które łatwo się wchłaniają, wspomagają proces regeneracji włosów i przywracania im zdrowego, naturalnego wyglądu.

Opracowany z zastosowaniem:

Hydrolizowanych protein ryżu i soi (keratyna roślinna)

Bez dodatku Laurylosiarczanu sodu (SLS), Etoksylowanego laurylosiarczanu sodu (SLES), silikonu, olejów mineralnych i sztucznych barwników. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego ani takich, do których wytworzenia były wykorzystywane zwierzęta.

Działanie:

Regeneracja

Wzmacnianie

Keratyna roślinna zwana fitokeratyną zbudowana jest z hydrolizowanych protein o niskiej lub średniej wartości masy cząsteczkowej,pochodzących ze zbóż, ryżu, kukurydzy i soi. Jest łatwo wchłaniana, wspomaga proces regeneracji jak „wypełniacz”, który pokrywa uszkodzoną strukturę włosów, odbudowując ją wiernie. Ma właściwości wzmacniające włosy i niweluje niepożądane działanie trwałych ondulacji i utrwalaczy.

Sposób użycia: nałożyć równomiernie na mokre włosy; dokładnie wmasować a następnie spłukać.    

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.Otrzymasz 1,65 zł w nagrodę przy zakupie min. 1 produktów.. Nagrodę można wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień lub konwersję na kod kuponu.
Zamknąć

Szczegóły produktu

3 Przedmioty

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.