Dikson Dikso Neutral 750 ml -...
Dikson Dikso Neutral 750 ml -...

Dikson Dikso Neutral 750 ml - neutralizator do fal i loków

Dikson
20096042
49,69 zł
Brutto

Dikson NEUTRAL - innowacyjny produkt - neutralizator o unikalnej, ekskluzywnej, zbilansowanej formule, która pozwala na nakładanie go na wszystkie rodzaje włosów. Wolny od amoniaku, bez kwasu tioglikolowego, zapewnia stabilne fale, jednolite od nasady po końce. Dzięki zawartości środków kondycjonujących chroni i nawilża, zachowując prawidłową strukturę włosa. Płyn do stosowania po stylizatorze Dikson Perm.

Opis

Uniwersalny neutralizator do każdego rodzaju włosów. Niezbędny dla uzyskania stabilnych fal,

jednolitych od nasady aż po końce i skutecznej neutralizacji alkalicznych pozostałości płynu ondulacyjnego, za pomocą czynników rewitalizujących, które chronią i nawilżają, konserwując strukturę włosa.

SPOSÓB UŻYCIA: Po dokładnym spłukaniu płynu ondulacyjnego do falowania

włosów i odsączeniu nadmiaru wody ręcznikiem, z wałkami nadal na włosach, zastosuj Neutralizator bezpośrednio na wałki za pomocą gąbki i pozostaw na włosach na 5 minut. Zdejmij wałki i nałóż pozostały produkt, delikatnie masując, w celu dokładnego rozprowadzenia. Pozostaw na kolejne 3-5 minut. Dokładnie spłucz ciepłą wodą.

TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

Otrzymasz 0,99 zł w nagrodę przy zakupie min. 1 produktów.. Nagrodę można wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień lub konwersję na kod kuponu.
Zamknąć

Szczegóły produktu

30 Przedmioty

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.