Dikson Dikso Color Assist  Korektor...
Dikson Dikso Color Assist  Korektor...
Dikson Dikso Color Assist  Korektor...
Dikson Dikso Color Assist  Korektor...

Dikson Dikso Color Assist Korektor Porowatości Bez Spłukiwania 300ml

Dikson
24006803
49,04 zł
Brutto

Wyrównuje porowatość włosów, zmiękcza, pielęgnuje, sprawia że pigmenty lepiej osadzają się we włosie, co tym samym optymalizuje efekt koloryzacji pod względem jakości i trwałości. Wzbogacające formułę pielęgnacyjne działanie wyciągu z malwy i rumianku sprawia, że włosy są widocznie nawilżone, lśniące i piękne. Nadaje się również do ogólnej pielęgnacji przed strzyżeniem oraz zabiegami technicznymi (rozjaśnianie, trwała ondulacja, prostowanie itp.).

Opis

DIKSO COLOR ASSIST.

SPRAY KOREKTOR POROWATOŚCI BEZ SPŁUKIWANIA

Charakterystyka produktu

SPRAY KOREKTOR POROWATOŚCI BEZ PŁUKANIA do wszystkich rodzajów włosów.

Wyrównuje porowatość włosów, zmiękcza, pielęgnuje, sprawia że pigmenty lepiej osadzają się we włosie, co tym samym optymalizuje efekt koloryzacji pod względem jakości i trwałości. Wzbogacające formułę pielęgnacyjne działanie wyciągu z malwy i rumianku sprawia, że włosy są widocznie nawilżone, lśniące i piękne. Nadaje się również do ogólnej pielęgnacji przed strzyżeniem oraz zabiegami technicznymi (rozjaśnianie, trwała ondulacja, prostowanie itp.).

Zawiera

EKSTRAKTY Z MALWY I RUMIANKU

WOLNE OD SLS, WAZELINY, BARWNIKÓW, SILIKONÓW.

PRODUKT ZASTRZEŻONY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

Czynnik aktywny

Działanie

Korzyści

EKSTRAKT ZMALWY

nawilżające, zmiękczające, nabłyszczające

dzięki właściwościom wiązania wody w śluzach roślinnych, w które jest bogata, działa nawilżająco, zmiękczająco, odżywczo i nabłyszczająco, co sprzyja regeneracji włosów.

EKSTRAKT Z RUMIANKA

ochronne, zmiękczające kojące

dzięki swoim właściwościom ochronnym, zmiękczającym i łagodzącym stanowi panaceum na włosy.

Sposób użycia: dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Rozpylić równomiernie na suche lub lekko wilgotne włosy przed nałożeniem farby lub innym zabiegiem technicznym. Rozczesz włosy, aby ułatwić rozprowadzenie produktu i bez spłukiwania nałóż farbę bezpośrednio lub przystąp do innego zabiegu technicznego.

W przypadku dostania się preparatu do oczu należy przepłukać je delikatnie wodą.

Otrzymasz 0,98 zł w nagrodę przy zakupie min. 1 produktów.. Nagrodę można wykorzystać na opłacenie kolejnych zamówień lub konwersję na kod kuponu.
Zamknąć

Szczegóły produktu

35 Przedmioty

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Ta Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.